Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2022 - 2023 mokslo metai -> Nebūk madingas. Būk gyvas

Nebūk madingas. Būk gyvas

Kovo - balandžio mėnesiais mokykloje vyko įvairūs renginiai, skirti Lietuvių kalbos dienoms paminėti. 5-10 klasių mokiniai kūrė filmukus ir mokėsi taisyklingai kalbėti. Sukurti filmukai buvo pristatyti renginyje ,,Nebūk madingas. Būk gyvas". Po filmukų peržiūros visi mokiniai dalyvavo viktorinoje. Teko atpažinti rašytojus ir poetus, atrasti pasiklydusius kūrinių pavadinimus ir jų autorius, perskaityti eilėraštį duota intonacija.

Komandų atstovai dalyvavo šoklumo turnyre, kur norint kuo greičiau pasiekti tikslą, teko pasukti galvas prisimenant dainą iš duotos raidės, deklamuojant eiles ir ieškant taisyklingo žodžio. Renginio pabaigoje mokiniai rinko ir užrašė gražiausius lietuviškus žodžius.

Edukacinį filmuką rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=IC7Mt5lFA8E

Lietuvių kalbos mokytojos J.Gabriūnė ir N.Simonavičienė