Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2022 - 2023 mokslo metai -> Pirmokų viešnagė Levandų ūkyje

Pirmokų viešnagė Levandų ūkyje

Birželio 5 d. 1a ir 1b klasių mokiniai vyko į Levandų ūkį, esantį Mickūnų kaime. Smagu buvo vaikščioti po levandų lauką, užuosti skirtingų rūšių šių kvapnių augalų kvapus. Ūkio šeimininkė Giedrė mokė atpažinti prieskonines ir kvapniąsias žoleles, aiškino kam kuri žolelė skirta naudoti. Visus pakerėjo damasko rožių kvapas, kuris sklinda po sodybos teritoriją.

Mokiniams patiko paragauti ir skirtingų žolelių arbatos, paskanauti sveikuoliškų traškučių, pagamintų iš obuolių, morkų ir svarainių. Krautuvėlėje įsigiję šiame ūkyje pagamintų kvapnių arbatų, muiliukų ir kitų dalykų, grįžome namo kvepiantys levandomis.

Pirmokų mokytojos Zita ir Daiva

collage levanda_m collage levanda2_m