Pagrindinis -> Taip gyvename -> Kalėdinės improvizacijos gamtoje

Kalėdinės improvizacijos gamtoje

8 miske1

Gruodžio 22 d. 5-10 klasių mokiniams vyko nepamokinė veikla –„Kalėdinės improvizacijos gamtoje“.

Pasikeitę simbolinėmis dovanėlėmis, gerai nusiteikę, besidžiaugiantis gausiu gruodžio sniegu, vaikai, lydimi auklėtojų ir mokytojų, dalyvavo įvairiose veiklose.

Vieni kepė, dekoravo meduolius, gamino originalias lesyklėles. Kiti išsiskirstė įvairiomis kryptimis: mieste žaidė žaidimą „Lobio paieškos“, puošė kalėdines eglutes miško gyventojams Užušiliuose, Kirkiluose, Dauguviečio parke ir Astravo poilsiavietėje. Treti dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose  Kalėdų miestelyje, įsikūrusiame Biržų kempinge.

Mokiniai smagiai bendravo prie laužo, vaišinosi keptomis dešrelėmis ir zefyrais, statė besmegenius, žaidė sniego mūšius.

Visus iškylautojus aplankė mokyklos administracija, kuri perdavė Kalėdų senelio laiškus ir saldainius.

Pasibuvę gryname ore, mokiniai namo skirstėsi linkėdami vieni kitiems gražių Švenčių ir gerų atostogų.

6 a kl.

6a isvyka1_m 6a isvyka2_m 6a isvyka3_m 6a isvyka4_m 6a isvyka5_m

6 b kl. Užušilių poilsiavietėje

6b uzusiliai1_m 6b uzusiliai2_m 6b uzusiliai3_m 6b ususiliai4_m