Pagrindinis -> Taip gyvename -> 3b klasės projektas „Švenčių laukimas“

3b klasės projektas „Švenčių laukimas“

Gruodis 3 b klasėje prasidėjo švenčių laukimu. Mokiniai klasėje pasidarė advento vainiką, puošė eglutę, gamino žaisliukus bei karpė karpinius, kuriais puošė klasę.

Nekantriai laukė gruodžio 8 dienos, nes tą dieną vyko į VŠĮ „Nojaus arką“.

Edukacinę keramikos pamoką vedė Jūratė Pranciliauskienė. Vaikai susipažino su molio plastinėmis savybėmis. Po to lipdė žvakides, jas dekoravo įspaudais. Ši veikla mokiniams suteikė daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų.

3b keramika_m

Gruodžio 13 dieną mokiniai dalyvavo pradinių klasių „Kalėdiniame rytmetyje“. Vaikai žiūrėjo spektaklį „Kalėdų senelis ir Laiko mašina“ ir aktyviai dalyvavo įvairiuose žaidimuose. Iš Kalėdų senelio gavo įspūdingą maišą dovanų.

3b kaledinis_ryt_m

18 dieną vyko integruota dailės ir technologijų pamoka kartu su mokytoja Loreta Svirskiene. Mokiniai kepė kalėdinius sausainius ir juos dekoravo.

3b meduoliai_m

19 dieną išvyko į J. Bielinio biblioteką ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdiniai skaitiniai“. Mus šiltai priėmė bibliotekininkė Aušrelė. Vaikai apžiūrėjo knygų vaikams iliustratorės Marijos Smirnovaitės darbų parodą. Po to mokiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos pasakos apie Kalėdas, diskutavo. Išsirinkę patikusį kojinės trafaretą jį dekoravo. Visi labai kruopščiai dirbo, stengėsi, kad kojinės būtų spalvingos, puošnios. Palinkėję vieni kitiems gražių švenčių, į mokyklą grįžome kupini gerų  emocijų.

3b skaitiniai_m

Prieš pat atostogas mokiniai ruošė tėveliams dovanėles. Į dovanų maišelius pakavo pačių keptus ir dekoruotus sausainius, darė atvirukus, rašė linkėjimus.

3b dovaneles_m

Per kūrybinį darbą mokiniai pajuto Kalėdų laukimo džiaugsmą, pasitikėjimą savimi, patyrė daug įspūdžių dirbdami kartu su draugais.

Mokytoja Nida Mikšienė