Pagrindinis -> Taip gyvename -> Vokiečių rašytojui Otfrydui Proisleriui – 95

Vokiečių rašytojui Otfrydui Proisleriui – 95

2018 m. spalio mėnesį „Atžalyno“ 3a, 3a, 4a ir 4b klasių mokiniai mokyklos bibliotekoje minėjo žymaus Vokietijos vaikų rašytojo Otfrydo Proslerio (Otfried Preußler) 95-ąjį jubiliejų. Bibliotekininkė supažindino su rašytojo biografija, rodė skaidres su nuotraukomis, papasakojo knygų atsiradimų istorijas, skaitė knygų ištraukas.

Dauguma O. Proislerio knygų yra išversta į lietuvių kalbą ir jos  labai mėgstamos vaikų. Po to vyko viktorina. Beveik į visus klausimus buvo atsakyta teisingai.

Su O. Proslerio knygų herojais jau auga trečia skaitytojų karta. O jie vis nepraranda savo populiarumo. Vieniems ši popietė buvo susitikimas su senais pažistamais, kitiems naujų draugysčių pradžia. Po renginio bibliotekos lentynose neliko nei vienos O. Proslerio knygos. Visos surado savo skaitytojus, o po savaitės skaityklos stendas pasipuošė vaikų piešinių paroda „Susipažink su O. Proislerio knygų herojais!“.

Bibliotekininkė Renata Mikalauskienė

collage proisleris_m