Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2016 - 2017 mokslo metai -> 2 b klasė mokėsi plaukti

2 b klasė mokėsi plaukti

2b klasės mokiniai nuo 2017 vasario 1 d. dalyvavo Mokymo plaukti programoje. Kiekvieną antradienį mokykliniu autobusiuku važiuodavo į Pasvalio baseiną.

Šiose pamokose pirmiausia vaikams buvo padedama nugalėti vandens baimę. Jie buvo supažindinti su bendrosiomis buvimo prie vandens, lankymosi baseine taisyklėmis. Per plaukimo pamokas vaikai mokėsi plaukimo judesių pradžiamokslio.

Vaikams treniruotės baseine teikė daug džiaugsmo, pamokose lavėjo jų fizinės savybės- greitis, jėga, lankstumas, ištvermė, koordinacija, vikrumas, reakcija.

Mokytoja Nida Mikšienė

2b baseinas_2_m 2b baseinas3_m 2b baseinas_m